Hotel AntaresLoading...

Ako nás nájdete Hotel Antares

Rezervace ubytování v Bratislava
 
Book Now
Odbavenie
Odhlásiť sa ...
1
Nočné Nocí

Ako nás nájdete

Hotel sa nachádza v tichej rezidenčnej štvrti hlavného mesta Bratislava, na Šulekovej ulici, blízko významných mestských pamiatok ako sú: Bratislavský hrad, či Slavín. Od centra mesta nás delí len 10 minút chôdze. Hotel Antares je zárukou oddychu v tichom prostredí a zároveň blízkej vzdialenosti k hlavným atrakciám Bratislavy.

Z letiska

nastúpte na autobus č. 61 a odvezte sa na železničnú stanicu, na železničnej stanici prestúpte na autobus č. 93 po Hodžovo námestie, z Hodžovho námestia prejdite podchodom na druhú stranu pred Prezidentský palác a odtiaľ sa dostanete trolejbusom č. 208 na konečnú zastávku (Šulekova). Best Western Hotel Antares je pred Vami (60 m).
Čas: 60 min.

Z hlavnej stanice

nastúpte na autobus č. 93 po Hodžovo námestie, z Hodžovho námestia prejdite podchodom na druhú stranu pred Prezidentský palác, pred Prezidentským palácom nastúpte na trolejbus č. 208 – po konečnú zastávku (Šulekova). Best Western Hotel Antares je pred Vami (60 m).
Čas: 30 min.

Z autobusovej stanice

nastúpte na trolejbus č. 208 a odvezte sa po konečnú zastávku (Šulekova). Best Western Hotel Antares je pred Vami (60m).
Čas: 15 min.

Mestská hromadná doprava je dostupná 60 m od Best Western Hotela Antares: trolejbusy č.: 203, 205, 208.

 

Špeciálne ponuky

Využite extra voľný vstup do sauny!